Klacht: Hotel genaamd La Terrace Hollywood Florida

Johnny Sommer op 04 april 2017 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 4 april 2017

Bij aankomst in hotel La Terrace in Hollywood, Florida, had de klager moeite om het hotel te vinden en merkte dat er geen receptie aanwezig was. Na telefonisch contact te hebben opgenomen, moesten zij naar een ander filiaal rijden om in te checken. Bij binnenkomst in de kamer bleek deze klein en niet naar verwachting te zijn.

Mijn Klacht:

Wij kwamen aan bij het hotel rond 2230, het was lastig te vinden en hadden er al een lange reis op zitten. Wij wilde een ding en dat was lekker naar bed. De auto moest aan de achterzijde van het hotel worden geparkeerd. Wat er overigens niet erg netjes uitzag.
Bij aankomst bleek er geen receptie die ons kon verwelkomen er hing een brief op de deur dat ze wel telefonisch bereikbaar waren. Wij als buitenlander moeten hiervoor dus onnodig veel kosten maken, maar goed uiteindelijk gebeld moesten wij ons met de auto verplaatsen naar een filiaal elders ongeveer 5 minuten daar vandaan werden we te woord gestaan en kregen wij de sleutel overhandigd.
Ik zo positief als ik ben zei nog waarschijnlijk zijn de kamers wel netjes, echter onze ergste nachtmerrie kwam uit……het was heel klein, het stonk, er was geen telefoon of receptie en de verlichting deed het niet. Alles was in een kamer van 3 bij 3 gepropt.
Wij waren echt geschokt bij het aanzien van deze kamer. Uiteindelijk hebben wij dus besloten dit niet te accepteren en zijn terug gegaan naar het andere filiaal om onze ongenoegen hierover te uiten.
De persoon in kwestie was niet bevoegd om ons het geld terug te geven en wij moesten als wij dit niet zouden accepteren dan ook maar de volgende dag met een vrouwelijke manager dit verder afhandelen.
Zo gezegd zo gedaan wij hebben de sleutels terug gegeven en gevraagd of ze hier een aantekening over wilde maken.
Wij moesten toen inmiddels na middennacht nog op zoek naar een ander hotel. Dit gevonden voor een lagere prijs als wat we voor dit hotel hadden betaald wat netjes en verzorgd was. Maar goed wij de volgende morgen terug gereden naar dat filiaal zat er een dame die ons te woord stond.
Het werd een leuke discussie waarop wij zeiden dat wij de manager in kwestie wilden spreken. Deze bleek allereerst geen vrouw maar een man en vervolgens zou de persoon in kwestie op vakantie zijn en pas weer aanspreekbaar zijn na 6 april. Dan zouden wij al thuis zijn. Weer een teleurstelling. Wij hebben van onze kant geprobeerd maar zijn hierin zwaar teleur gesteld. Wij kregen geen geld retour omdat zij aangaf dat booking.com de aanbieder van de kamer is en dat wij dus bij jullie als wij ons geld terug willen ons beklag moesten doen. Wij moesten ook 20 dollar parkeer geld betalen wat we overigens ook niet retour hebben gekregen. Lang verhaal kort een nachtmerrie was het.

Gewenste Oplossing:

Wij willen een excuus en ons geld terug gestort krijgen.
Wij zijn namelijk erg teleur gesteld hierdoor en dit heeft een negatieve stempel gezet op deze gehele vakantie.
Is zo jammer omdat wij toch erg vaak boeken bij booking.com en eigenlijk nooit slechte ervaringen hebben gehad.
Wij willen dit dan ook snel vergeten en hopen in de toekomst dat wij nog vaak gebruik mogen en zullen maken van uw site.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM