Mijn Klacht:
Ik heb in 2015 een klacht gemeld wat nog niet opgelost is. Duurt wel erg lang!
Gewenste Oplossing:
Als mijn klacht terecht is opgelost.
SenakuS op 06 maart 2017 over Klacht.nl in de categorie Klachtensite
Beste SenakuS, Wij vinden het erg vervelend dat uw klacht over Corendon nog steeds niet is opgelost. Helaas is Corendon nog niet actief op Klacht.nl. Wij kunnen u niet verder helpen. Met vriendelijke groet, Tom [email protected]
Een gebruiker heeft in 2015 een klacht ingediend die tot op heden nog niet is opgelost. De melder vindt de tijd die het kost om tot een oplossing te komen te lang.
Ik heb in 2015 een klacht gemeld wat nog niet opgelost is. Duurt wel erg lang!
Als mijn klacht terecht is opgelost.
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Klacht.nl over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Klacht.nl in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Klacht.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 07 maart 2017 om 11:01 geantwoord
Beste SenakuS,
Wij vinden het erg vervelend dat uw klacht over Corendon nog steeds niet is opgelost. Helaas is Corendon nog niet actief op Klacht.nl. Wij kunnen u niet verder helpen.
Met vriendelijke groet,
Tom
[email protected]
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM