Klacht: Foutieve vermelding van bedrijf bij klacht over awjg

klagerc0248a54 op 22 juli 2026 over Klacht.nl in de categorie Klachtensite

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Klacht.nl
Categorie Klachtensite
Status Open
Datum 22 juli 2026

Een gebruiker heeft een klacht ingediend over een foutieve vermelding van het bedrijf in zijn klacht over awjg. In plaats van "brommobiel" zou het "mmobiel" moeten zijn, wat heeft geleid tot verwarring. De gebruiker verzoekt om de klacht bij brommobiel te verwijderen.

Mijn Klacht:

Ik wil een klacht indienen omdat er een foutief bedrijf is vermeld in mijn klacht over awjg. Het moet mmobiel zijn in plaats van brommobiel. Deze fout heeft geleid tot verwarring en ik verzoek daarom om de klacht bij brommobiel te verwijderen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de klacht bij brommobiel te verwijderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 dagen geleden - Ik heb een email gestuurd naar Klacht.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerc0248a54
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM