Klacht: Wasmachine mediamarkt slechte service extra@home

ManonMade op 02 februari 2017 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 februari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Geijsels, Hartelijk dank voor uw melding. Onze oprechte excuses voor deze gang van zaken, dit is niet de service waar wij naar streven. Uw klacht wordt met uw gegevens uit deze zending door gezet naar depot met het...

Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 2 februari 2017

Een klant heeft een wasmachine besteld bij de Mediamarkt, maar ervaart slechte communicatie over de bezorging door Extra@home. De bezorgers arriveerden te laat en weigerden de oude wasmachine mee te nemen vanwege water in de slang, wat leidde tot een conflict met PostNL. Uiteindelijk besloot de klant de gehele bestelling te annuleren.

Mijn Klacht:

Wasmachine besteld bij de mediamarkt. Slechte email communicatie vanuit de mediamarkt. Onduidelijk over de bezorging. Bezorging dus door PostNL. Chauffeurs waren te laat en kwamen chagrijnig aan. Dacht al wat gaat er nu gebeuren. Jawel mijn oude wasmachine werd niet meegenomen want er zat water in. Ja er kwam water uit de slang. Achter mijn rug werd PostNL gebeld. PostNL belde vervolgens mij dat er een dispuut zou zijn. Inmiddels was wasmachine al naar buiten vervoerd zonder dat er nog water uit de slang was gekomen. Ik gaf aan dat ik van niets wist en de wasmachine al weg naar buiten was. Ja maar hij ging niet mee. Hele discussie met de man aan de telefoon. Heb toen gezegd dat ik de hele bestelling niet meer hoefde en ze alles weer mee konden nemen. Betaal €15 zonder service en 15 minuten ruzie aan de telefoon. Uiteindelijk de oude machine toch meegenomen omdat de nieuwe al uitgepakt was. Bij binnenkomst bleek dat de waterslang verkeerd was aangesloten, de afvoer niet aangesloten was. Dit zelf maar gedaan. Waardeloze service van PostNL en zeer onkundig personeel.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en excuses van zowel de mediamarkt als PostNL. Men zoekt gewoon iets om maar snel weer door te kunnen en niets te hoeven meenemen. Belachelijk!!!

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 07 februari 2017 om 13:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Geijsels,

Hartelijk dank voor uw melding.

Onze oprechte excuses voor deze gang van zaken, dit is niet de service waar wij naar streven. Uw klacht wordt met uw gegevens uit deze zending door gezet naar depot met het verzoek om deze klacht met de chauffeur te bespreken opdat dergelijke gevallen in de toekomst vermeden kunnen worden.

Voor enige compensaties moeten wij u verwijzen naar de leverancier, deze zal met u doornemen in welke vorm en mate u een tegemoetkoming kunt krijgen. De leverancier claimt dit vervolgens bij ons conform met de bij hen bekende procedures.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geinformeerd en wens u nog een prettige dag.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

ManonMade

Heeft op 07 februari 2017 om 13:47 geantwoord

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Niet alleen de chaffeur was de erg in deze maar vooral degene aan de telefoon van extra@home. Luisterde absoluut niet naar mij. Bleef halsstarrig ipv te middelen tussen mij en de chaffeur. Uiteindelijk was het de chaffeur die toegaf. Heb nu het idee dat ik een wenselijk antwoord krijg omdat de klacht online staat. Degene die zo moeilijk deed was van de klantenservice. Ik lees zoveel van deze klachten. Het word tijd dat er echt service wordt verleend waar je voor betaald en dat ook krijgt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM