Klacht: Afkoomsom

anjus op 12 januari 2017 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben 14 dec. 2016 benaderd door vodafone om mijn ziggo abonnement om te zetten naar vodafone-thuis. Ik heb om bedenktijd gevraagd. Deze werd toegezegd voor 14 dgn.Helaas werd ik geveld door griep en niet op “tijd”(2 dgn te laat) kunnen reageren.
Na telefonisch contact heeft Vodafone geen compassie met evt. tussen komsten van prive omstandigheden. Mijn vader heeft in die tussentijd ook n herseninfarct gehad. Ben ik met andere dingen bezig dan overzetten van ziggo naar vodafone teregelen. Afkoopsom van 282 euro? Dit is geen reclame! Ik ben al jaren klant voor mobiele telefonie met tevredenheid. Dit is een lage streek!

Gewenste Oplossing:

Dat de afkoopsom zsm wordt geannuleerd!!!
Ik sta nu voor deze "dienst"geregistreerd onder klantnr. BVG68050 en Kenmerk VF-FL-044L.
Wel bekend bij jullie. Geprobeerd om het ook telefonisch uit te leggen maar nogmaals geen compassie met evt. omstandigheden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie