Klacht: Ontbinding contract

Lukew1995 op 19 december 2016 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 december 2016

Een klant van Vodafone heeft een overeenkomst voor Vodafone Thuis afgesloten op 21 november 2016, maar de beloofde diensten, waaronder internet, tv en bellen, functioneren niet zoals afgesproken. De klant heeft Vodafone een laatste kans gegeven om de afspraken na te komen, met de waarschuwing dat bij aanhoudende problemen de overeenkomst ontbonden zal worden.

Mijn Klacht:

Onderwerp: Laatste aanmaning tot nakoming van de overeenkomst

Op 21 November 2016 ben ik een overeenkomst met u aangegaan. Het betreft vodafone thuis. Volgens het contract zou ik op 13 December 2016 gebruik kunnen maken van de diensten. Maar tot op heden werken de diensten niet zoals afgesproken. Met deze brief bied ik u een laatste kans om de gemaakte afspraken na te komen.

Wat is het probleem?
Zowel internet als tv en bellen werkt niet.

Hoe is dit wettelijk geregeld?
U moet de diensten leveren zoals wij overeengekomen zijn. Doet of kunt u dat niet? Ook niet nadat u een redelijke termijn heeft gekregen om het probleem op te lossen? Dan heeft de consument het recht om de overeenkomst te ontbinden. Dit betekent dat de consument niet meer gebonden is aan de overeenkomst. Deze regels vindt u in Boek 6 van het Burgerlijk Wetboek. U kunt deze vinden op de website www.wetten.overheid.nl. De Autoriteit Consument en Markt (ACM) houdt toezicht op deze regels. Wilt u meer weten over ACM? Kijkt u dan op de website www.acm.nl.

Wat verwacht ik van u?
Met deze brief bied ik u voor de laatste keer de mogelijkheid om binnen 20 December 2016 mijn klachten op te lossen. Doet u dat niet? Dan zie ik mij genoodzaakt om de overeenkomst te ontbinden.

Uw reactie per zie ik graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,
Luke Westelaken

Gewenste Oplossing:

Als alles werkt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie