Klacht: Geen slimme meter ontvangen, wel voor betaald

user-193954 op 01 november 2016 over Energieflex in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Status In behandeling
Datum 1 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij het aangaan van het leveringscontract voor energie heeft Energieflex mij 70 euro in rekening gebracht voor een zogenoemde ‘slimme meter’. Ondanks eerdere klachten hierover heb ik van Energieflex nooit een slimme meter mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik de 70 euro die ik betaald heb terugkrijg. Daarbij eis ik nu ook mijn wettelijke rente vanaf 1-11-2015 over dit bedrag op. Ook moet Energieflex aan mij een boete op van 150 euro betalen wegens het niet leveren van deze beloofde 'slimme meter'.

De restitutie van deze onterecht in rekening gebrachte kosten, alsmede de jaarafrekening van mijn verbruik, verwacht ik binnen 5 werkdagen.

Bericht van Energieflex

9 jaren geleden - Beste heer, mevrouw, De slimme meter is door ons aangevraagd bij uw netbeheerder. De netbeheerder had de slimme meter bij u moeten plaatsen en het spijt ons dat dit niet gebeurd is. De jaarnota heeft u inmiddels ontvangen. Het bedrag dat u betaald heeft voor de slimme meter maken wij naar u over omdat de slimme meter niet geplaatst is bij u. De eindnota gaan wij opmaken en daarna mailen wij die naar u. Met vriendelijke groeten, Klantenservice EnergieFlex ^Ralph

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Energieflex in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie