Klacht: onrechtmatige annulatie door booking.com

Eleni Kalogrias op 31 oktober 2016 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 31 oktober 2016

Een klant heeft op 12 september een weekend geboekt via booking.com voor 2 overnachtingen van 17 tot 19 maart 2017, maar ontving later een annulering van de reservering zonder zelf te hebben geannuleerd. De klant was verrast door de onmiddellijke inning van het bedrag van 270 euro en stelt dat de aanbieding op de website een verkeerd, te laag bedrag vermeldde. Ondanks voorstellen voor een minnelijke schikking, heeft de klant besloten vast te houden aan de oorspronkelijke boeking.

Mijn Klacht:

Beste,
Wij hebbenop 12 september via booking.com een weekend geboekt voor 2 overnachtingen 17 tot 19 maart 2017 onder reserveringsnummer: 1566892490. Na bevestiging van onze boeking en onmiddellijke inning van het bedrag door booking.com van het totaal bedrag van 270 euro (wat ons al verraste omdat het een half jaar voorafgaandelijk is!) blijkt nu dat er een verkeerd – te laag – bedrag in hun aanbieding op booking.com-site stond. Men heeft enkele voorstellen ter minnelijke schikking aan ons gedaan, waar wij niet zijn op ingegaan omdat wij geboekt hebben zoals in booking.com-aanbieding vermeld stond. Vandaag krijgen we een mail van booking.com dat ze onze annulering goed ontvangen hebben en bevestigen; terwijl wij helemaal niets geannuleerd hebben!!! Booking.com heeft blijkbaar niet aanvaard dat wij niet zijn in gegaan op de minnelijke schikking en ze hebben dan zelf maar de annulatie ingevoerd. Dit is absoluut niet correct!
Nog 2 vragen:
1. is het wettelijk mogelijk dat booking.com zelf zomaar onze boeking eenzijdig kan annuleren?
2. indien ja: dat ze dit bovendien zonder ons voorafgaandelijk te verwittigen – dat ze zelf zouden annuleren, indien we niet op hun voorstellen zouden ingaan- kúnnen doen?

Gewenste Oplossing:

zijn welwillend om - ondanks de niet door ons gemaakte prijsfout - alsnog tegemoet te komen en in te gaan op de minnelijke schikking en het aanbod van booking.com van 110 euro/nacht.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM