Klacht: agressieve manier van werven.

nina2008 op 27 september 2016 over Crown Card in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Crown Card
Status Open
Datum 27 september 2016

Een klant van Crown Card heeft een klacht ingediend over de agressieve wervingsmethoden van het bedrijf. Na het aanvragen van informatie ontving de klant direct een contractbevestiging, ondanks een verzoek om rustig de informatie door te nemen. Na een afmeldpoging ontving de klant een factuur, omdat het bedrijf beweert dat de afmelding niet is doorgevoerd.

Mijn Klacht:

Vroeg om een informatie mailtje om het op mijn gemak door te lezen .
Heb ik gelijk een contract bevestiging.
bij afmelden iemand gesproken maar nu krijg ik factuur toegestuurd omdat ik me niet afgemeld zou hebben.

Gewenste Oplossing:

Als het contract stop gezet wordt .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Crown Card

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Crown Card nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM