Mijn Klacht:
waarom blokkeert het belote spel altijd of heeel traag en dat ligt niet aan de spelers want dei klagen ook
Gewenste Oplossing:
niet
Een gebruiker van Facebook meldt dat het belote spel regelmatig wordt geblokkeerd of extreem traag functioneert. Volgens de klager ligt dit probleem niet aan de spelers, aangezien ook anderen hierover klagen.
waarom blokkeert het belote spel altijd of heeel traag en dat ligt niet aan de spelers want dei klagen ook
niet
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM