Klacht: Garantie niet erkend door Media Markt (Westerhaven, in Groningen)

Laurenss op 01 april 2016 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 1 april 2016

Een consument heeft op 27 januari 2016 een Samsung Galaxy S6 smartphone gekocht en ontdekte na korte tijd een barst in het cameralensafdekglas, zonder dat het toestel schade had opgelopen. MediaMarkt erkent de garantie niet en wijst de schade af als val- of stootschade, ondanks dat de consument aangeeft dat meerdere gebruikers vergelijkbare problemen ervaren door krimp en uitzetting.

Mijn Klacht:

Ik heb op 27 januari 2016 een Samsung Galaxy S6 smartphone aangeschaft en ontdekte, na nog geen maand gebruik, een minuscule barst in het afdekglas van de cameralens. Raar want er was niks met het toestel gebeurd en deze ziet er nog als nieuw uit. Na enig zoekwerk op het internet blijkt dat meerdere gebruikers last hebben van spontane barsten in de Galaxy S6, vermoedelijk veroorzaakt door krimp en uitzetting. Media Markt wimpelt de schade af op mij, onder de noemer val- of stootschade. Waarbij er wordt gezegd dat de twee service centra dit hebben geconstateerd en de consument dus ongelijk heeft. Media Markt geeft als enig bewijs enkele foto’s waarop je zou kunnen zien dat het glas naar binnen zou zijn gedeukt. Bij mijn weten geldt de weg van de minste weerstand ook voor krimp en uitzetting en kun je val- of stootschade dus niet bewijzen met een foto.
Het gaat mij er om dat de Media Markt mij min of meer als leugenaar uitmaakt, maar geen echt bewijs heeft.

Gewenste Oplossing:

Erkenning van recht op garantie, dus telefoon reparatie vergoeden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM