Mijn Klacht:
Woensdagavond tussen 17.00 en 20.00 ben ik met mijn oma en moeder naar de media markt in Rijswijk geweest. Mijn oma heeft een wasmachine en koelkast gekocht. Echter vond ik het niet gepast dat een vrouwelijke medewerkster met roodachtig, krullend haar de hele tijd met mannelijke collega”s zat te flirten en alle aandacht opeist van collega”s in haar ongepaste strakke legging waar striae uitpuilt. Echter geen gezicht. Genoeg mensen deze tijden die graag een baan zouden willen en het inkomen goed kunnen gebruiken, in plaats van die ordinaire types die zich gedragen en eruit zien als een escort. Tijdens het afrekenen was er ook een licht getinte meid, volgens mij genaamd Daneera, zit ze ook te flirten met een collega voor mijn oma”s, moeders en mijn neus.
Vindt het echter schaamteloos. Flirten met collega”s doe je maar in je vrije tijd of pauze. Tijdens werktijd of voor het zicht van klanten hoor je je netjes en professioneel te gedragen.
Gewenste Oplossing:
Ben een vaste klant en hoop dat jullie medewerkers worden aangesproken op hun onprofessioneel gedrag en aan de dames o.a. dat ze zich gepast moeten kleden en flirten met collega''s, dat ze dat in hun vrije tijd of pauze doen en niet voor het zicht van klanten en tijdens diensttijd.


