Klacht: Bij inschrijving sporttas cadeau

Michelle1977 op 27 februari 2016 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 maart 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Michelle, Bedankt voor je reactie met alle gegevens van jouw zoon. Jouw zoon is lid geworden op 4-2-2016. De actie was toen wel van geldig. Er kan echter niet aangetoond worden dat jij jouw zoon hebt ingeschreven. Hierom kan...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 27 februari 2016

Een trouwe klant van Basic Fit in Alphen aan den Rijn uit zijn onvrede over het ontbreken van een sporttas voor zijn zoon, die recentelijk is ingeschreven. Ondanks zijn verzoek om alsnog een tas te ontvangen, werd hij door een medewerker uitgelachen en kreeg hij geen gehoor. De klant voelt zich niet gewaardeerd door de klantenservice van de sportclub.

Mijn Klacht:

Ik ben al jaren trouw lid vam de vestiging in Alphen aan den Rijn. Ik betaal 41 euro per maand. Nu heb ik mijn zoon donderdagavond ingeschreven en hoor ik vrijdag dat hij als wij het 2 uur later hadden gedaan een sporttas hadden gekregen. Want als je je door een bestaand lid laat inschrijven krijgt het bestaan lid een sporttas cadeau als waardering. Ik meld dit vrijdag en zaterdag bij de balie en dan hangt daar een medewerker die dan lachend zegt: das pech he? Ik vraag hem aardig alsnog een sporttas uit te reiken want ja dat vind ik gewoon netjes, dat hoort bij klantenservice en dan zou ik me als bestaand lid gewaardeerd voelen en daar draait deze actie om. En dan wordt ik gewoon uitgelachen, nee daar doet hij niet aan en het is jammer en gaat gewoon verder met een vriend in gesprek hangend over de balie. Ik voel me niet gewaardeerd maar belachelijk gemaakt en heb zin om gewoon weg te gaan, met mn gezin want waar is de klantenservice hier nu.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als we alsnog een sporttas krijgen en een excuses want er valt niet te praten met de baliemedewerkers. Ik voel me niet gehoord, het kan ze niks schelen, geen hart voor t bedrijf hebben ze.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Basic Fit

10 jaren geleden - Beste Michelle, Bedankt voor je bericht en wat vervelend om te horen dat het zo is gelopen op de club. Kan je mij de NAW-gegevens van je zoon sturen? Dan zal ik eerst kijken of jij na aanleiding van zijn inschrijving recht hebt op een sporttas. Alvast bedankt voor de moeite. Met vriendelijke groet, Dustin van Basic-Fit

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 01 maart 2016 om 09:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Michelle,

Bedankt voor je reactie met alle gegevens van jouw zoon.

Jouw zoon is lid geworden op 4-2-2016. De actie was toen wel van geldig. Er kan echter niet aangetoond worden dat jij jouw zoon hebt ingeschreven. Hierom kan ik ook niet de actie alsnog toepassen.

Mijn excuses voor het ongemak. Hopelijk zie ik je snel op de club.

Met vriendelijke groet,

Dustin van Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM