Klacht: Tele 2 komt afspraken niet na

AdemErenoglu op 02 januari 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat ik via de mail contact hebt gehad met een medewerker hebben ze mij overhaald en heb mijn abonnement verlengt en heb de afspraak gemaakt dat ik 5 euro korting zal krijgen op mijn abonnement van 24 euro dus zal ik 19 euro in de maand betalen voor 2 jaar.
Maar wat gebeurt er op de dag dat het abo wordt verlengd krijg ik 96 euro op mijn bankrekening gestord plus een factuur correctie van 24 euro die maand. In totaal is dat 120 euro de korting die ik in 2 jaar elke maand had moete krijgen.
Maar dat was niet de afpraak ik had afgesproken elke maand 19 euro te betalen en zo mijn maandlasten verminderen. Dus weer belazerd door tele 2 jullie zijm en blijven een … bedrijf !!!!!

Vorig jaar een factuur betaald van 450 euro voor data kosten boven de bundel kreeg geen sms jes binnen over een waarschuwing en ook geen correctie ivm de bovergrens.
Dit jaar weer hetzelfde nog vorig maand 150 euro betaald voor datagebruik weer geen sms je gehad. Zo halen jullie er alles weer terug uit
En dan ook nog eens 7.50 verzendkosten factureren voor de toestel.. belachelijk zeg
Voor de thuis aansluiting hetzelfde verhaal de afspraken ook op hun manier nagekomen

Gewenste Oplossing:

Niet meer er is geen oplossing zo ja wil ik het wel weten

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie