Klacht: Defecte nieuwe Toshiba laptop

Dianatoine op 16 november 2015 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 16 november 2015

Een klant heeft een nieuwe Toshiba laptop gekocht die binnen twee dagen defect raakte, met een zwart beeld als gevolg. Na een week testen bij MediaMarkt werd er niets gevonden, maar thuis bleek het probleem verergerd. Ondanks herhaaldelijk contact met de winkel en de belofte dat hun zoon op de laptop tentamens kon maken, is er geen oplossing geboden en is de laptop naar Toshiba voor reparatie gestuurd.

Mijn Klacht:

Nieuwe laptop (17-10-2015) defect (zwart beeld). Laptop week getest bij Media Markt, niks gevonden. Thuis wederom zelfde probleem nu nog erger. Probleem begon al binnen twee dgn na aankoop maar nu blijkt dat wij 5 dgn buiten de eerste twee wkn te laat met melden zijn? Weer terug naar Mediamarkt, laptop inderdaad defect. Directeur zou zich er over buigen voor oplossing. Geen oplossing, laptop naar Toshiba ter reparatie. (Dit was ons niet toegezegd.) avond ervoor werd door bedrijfsleider gezegd: jullie zoon kan woensdag op laptop tentamens maken. Nou, dit kan nu dus niet. Een groot probleem nu. Het lijkt wel of men langs elkaar heen praat, we moesten gisteren 5 x van beneden naar boven lopen bij de media markt omdat niemand wist wat hij er mee aan moest.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn pas tevreden als onze zoon zijn hard vediende centjes terug krijgt of een nieuwe laptop met dezelfde capaciteiten als deze Toshiba.
Het kan niet zo zijn dat wij nu net 5 dgn buiten de termijn vallen, er niks aan te doen is. Een andere medewerkster had gezegd: termijn is eerste twee weken dan krijgt u geld terug of nieuwe maar u kwam 5 dgn te laat als t nou 3 dagen te laat was oke, maar 5 dagen is echt te laat.
Onze zoon en wij hebben geen vertrouwen meer in deze laptop.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dianatoine
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM