Klacht: Wachten op nieuwe toestel. Vodafone klantenservice is waardeloos!

malcolm op 19 oktober 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 oktober 2015

Na het verlengen van zijn abonnement bij Vodafone met een nieuw toestel, wacht de klant inmiddels al twee maanden op de levering. Ondanks zes telefoontjes naar de klantenservice, waarbij hij meerdere keren in de wachtrij is opgehouden en beloofd is teruggebeld te worden, heeft hij geen enkele oplossing ontvangen. De klant voelt zich niet serieus genomen en is zeer ontevreden over de geboden service.

Mijn Klacht:

Abonnement verlengt bij Vodafone met nieuwe toestel. Inmiddels 2 maanden verder: 6x gebeld met de helpdesk: 4x opgehangen door te lang in wachtrij: 4x beloofd om terug gebeld te worden en geen 1 keer terug gebeld!
Elke keer aangegeven dat ik erg boos ben – maar heeft totaal geen effect. Totaal geen escalatie mogelijkheden of extra moeite willen doen. Geen 1 medewerken wil verantwoordelijkheid nemen of garant staan voor een oplossing.
Echt ongelooflijk! Ik ben niet snel boos te krijgen. Maar dit is echt niet te geloven! Eerste keer dat ik zo boos ben dat ik genoodzaakt ben om online aandacht te vragen voor een oplossing.
Dat ik een zeer ontevreden, teleurgesteld en boos klant ben maakt Vodafone blijkbaar helemaal niet uit. En ondertussen ben ik nog steeds zonder toestel! (iphone 6)

Gewenste Oplossing:

Als er verantwoordelijkheid wordt genomen door Vodafone voor mijn klacht en probleem. Als Vodafone contact met mij op neemt en excuses aanbiedt. Binnen enkele dagen de toestel bezorgt en mij een compensatie aanbiedt voor het ongemak, frustratie en slechte service.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie