Klacht: vriendschapsverzoeken

-------------------------------------------------------- op 08 juli 2015 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 8 juli 2015

Een gebruiker van Facebook uit zijn frustratie over het blokkeren van zijn vriendschapsverzoeken. Hij benadrukt dat hij zelf moet kunnen bepalen met wie hij bevriend is en dreigt met het stoppen van zijn account als deze situatie niet verandert.

Mijn Klacht:

waarom blokkeren julie altijd mijn vriendschapsverzoeken?
heb duizend keren gezegd dat ik beu ben want dit is mijn pc en ik kies vrienden zelf godverdome en niet julie?
zo niet dan stop ik met facebook

Gewenste Oplossing:

ben pas tevreden als ik veel vrienden mag maken want daarvoor ben ik hier om mensen te leren kennen
en als ge nu nog tegenhoud dan stop ik en dien ik ook klacht in daar julie privace van mens niet respecteren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM