Klacht: geen geld teruggestort

dahliar22 op 24 februari 2015 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 24 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 28 dec.2014 online ps4 besteld , dat ik volgende dag zelf kom ophalen bij een vestiging in Rotterdam -Bijerlandselaan .Op zelfde dag berichtte mediamarkt door technische redenen niet mogelijk is te leveren. Ik heb telefonisch contact gelegd zowel online winkel en de vestiging Rotterdam maar tot nu toe mijn geld niet teruggekregen. Er wordt elke keer beweerd dat in behandeling is en dat allemaal goed komt, alleen vind ik dat het te lang duurt.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk mijn geld terugstorten met de bijbehorende rente!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM