Klacht: MISHANDELING

imadserieus op 22 februari 2015 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 22 februari 2015

Een klant meldt mishandeling door een beveiliger in de MediaMarkt bij de Bijlmer Arena. De beveiliger zou de klant zonder aanleiding beschuldigen van diefstal en hem vervolgens hardhandig uit de winkel hebben gezet, wat heeft geleid tot rugklachten. De klant verlangt een gesprek om de situatie te bespreken.

Mijn Klacht:

ik ben vandaag mishandelt in de mediamarkt bij de bijmel arena
ik kom binnen de beveiliger loopt meteen naar me toe en hij zegt je mag van mij naar binnen maar ga geen dingen jatten dus ik zeg menneer waarom zegt u dat ik benn tog niet dom om te gaan jatten ? dus hij zegt ja daar begint het al oprotten kut marokaan toen had hij me letterlijk in een greep de winkel uitgegooit ik heb nu heel veel last van mijn rug want hij kneep ook echt heel erg hard met opzet in mijn rug en het zit mij gewoon heel erg dwars en ik wil tog dat we dit gaan kunnen bespreken achter tafel

Gewenste Oplossing:

ik ben te vreden als ik een wel gemende sorry hebt gehoord
en dat ik de volgende keer gewoon naar binnen kan zonder mij een kut marokaan te noemen maar ik wil echt graag achter tafel

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM