Klacht: account gedeactiveerd

Jonnaatjee op 01 januari 2015 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik maak al 9 jaar gebruik van een marktplaats account. Ik heb al met heel veel mensen onderhandeld en verkopen gesloten. Sinds een aantal dagen kan ik nu niet meer inloggen op op Marktplaats en kan ik geen nieuw wachtwoord aanvragen. Ik ben dus gedeactiveerd, zonder enige aanleiding en zonder enige waarschuwing. Niet zo netjes van Marktplaats!

Zoals ik al beschreef ben ik 9 jaar actief. Dit staat dus ook bij mijn advertenties, ik en mijn kopers hechten hier veel waarde aan.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn account graag terug in gebruik nemen. Ik vind het erg vervelend dat mijn account na 9 jaar is gedeactiveerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM