Mijn Klacht:
Omdat ik al ruim 25 jaar klant ben bij de telegraaf en de iPad actie zag op internet, wilde ik mijn oude abonnement opzeggen en een nieuw abonnement hebben inclusief iPad. Nu moet ik daarvoor EUR.100,= bijbetalen voor de iPad omdat ik al een bestaande klant ben, wat is dat voor raars? Nieuwe klanten boven al jaren trouwe klanten stellen ?
Hierop heb ik mijn abonnement opgezegd.
Nu wil mijn dochter die nog tijdelijk op dit adres inwonend is een abonnement afsluiten bij de Telegraaf inclusief iPad actie maar dat is niet mogelijk.
Waarom niet ? Het gaat hier om verschillende rechtspersonen op het zelfde adres, waarom zou dat niet mogelijk zijn, in Amsterdam wonen hele volksstammen op het zelfde adres (studenten bijvoorbeeld..)
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag een nieuw abonnement, als nieuwe klant, inclusief iPad actie.
Ik ben een nieuwe klant dus de actie voorwaarden gelden ook voor mij.
Ik wil gewoon EUR 29.95 per maand betalen voor een krant + iPad abonnement.
En het moet voor mijn dochter ook mogelijk zijn om op hetzelfde adres een nieuw abonnement inclusief iPad af te sluiten, als ze op kamers gaat wordt gewoon het nieuwe adres aangepast in uw gegevens.
Ik zou dit probleem graag opgelost zien WANT IK MIS MIJN KRANT !!

