Klacht: mb gebruik

12345a op 16 september 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 16 september 2014

Een klant van Vodafone heeft een klacht ingediend over een onverwacht hoog dataverbruik op een ochtend, wat volgens hem niet kan kloppen. Hij vraagt om uitleg over deze situatie, aangezien dit nog nooit eerder is voorgekomen, en is bezorgd over de extra kosten die hij nu moet betalen.

Mijn Klacht:

er is op 1 ochtend zoveel mb van mij afgehaald dat dit niet waar kan zijn als u verder op mijn specificatie kijkt is dit nog nooit voor gekomen graag zou ik willen weten hoe dit kan nu moet ik bij betalen dit kan toch niet waar zijn ik hoor graag van u

Gewenste Oplossing:

ik zou graag willen dat dit op gelost word

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie