Klacht: Slechte service.

Nathalie van Zuijlen op 07 augustus 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 7 augustus 2014

Een klant van Vodafone ervaart problemen met de service na het plaatsen van een telefonische bestelling voor een abonnement en toestel. Ondanks het doorgeven van een nieuw afleveradres, werd het oude adres verkeerd weergegeven in de bevestiging. Pogingen om de levering te wijzigen werden afgewezen, en de klant werd doorverwezen naar PostNL, waar extra kosten en complicaties ontstonden.

Mijn Klacht:

Op dinsdag 5 augustus kreeg ik een mail binnen dat mijn telefonische bestelling (een verlening van abonnement: nieuw toestel + abonnement). Hierop stond mijn afleveradres verkeerd weergegeven. Ik heb bij de bestelling telefonisch door gegeven dat ik ben verhuisd naar Haarlem. De telefonist heeft alleen op mijn oude adres, mijn huisnummer veranderd van 76 naar 70.
Woensdag 6 augustus heb ik telefonisch geprobeerd om dit te wijzigen, zodat het alsnog op mijn nieuwe adres bezorgd zou worden. Dit kon overigens niet omdat het overgedragen was aan PostNL, werd mijn verteld door de telefoniste. Mij werd verzocht om contact te zoeken met PostNL door middel van het track en trace code. Toen ik PostNL belde, stuitte ik ten eerste op extra kosten en ten tweede vertelde zij mij dat ik niks doen, maar alleen de opdrachtgevers; Vodafone dus! Toen ik dit verhaal voorlegde aan de telefonist van Vodafone nogmaals, kreeg ik alleen het bericht dat zij er niks aan kunnen doen. Dit sprak elkaar dus tegen. De medewerker van Vodafone gaf continue aan niks te kunnen/willen doen. Het pakketje zou hoogstwaarschijnlijk toch geweigerd worden en retour gezonden worden of wanneer het factuur op gestuurd werd alsnog retour gezonden. Tevens wilde hij PostNL niet bellen, al gaf PostNL duidelijk aan dat alleen Vodafone de levering kan annuleren. Dit was allemaal erg wazig en totaal geen service. Een geheel nieuwe telefoon MET Sim-kaart kan dus zomaar bij een wildvreemde afgeleverd worden EN dus gebruikt worden met mijn rekeningnummer als referentie. Dit pakketje vraagt ook niet om specifiek MIJN identiteit, dus elk wild vreemde kan dit pakketje aannemen! Wanneer ik dit voorlegde aan de telefoniste, weerlegde hij dit met het zelfde verhaal, dat het waarschijnlijk niet zo zou lopen en het pakketje vanzelf retour gezonden werd. Ik moest volgende week maar terug bellen om te kijken of het pakketje was ontvangen door Vodafone. Tevens gaf hij de optie dat ik maar moest proberen om contact te zoeken met de eigenaar van het afleveradres!
Ik betreur zeer hoe de medewerkers van Vodafone mij te woord hebben gestaan. Ik heb zelf kosten moeten maken, zelf van alles uit moeten zoeken en ik kreeg totaal geen relevante opties/goedmaking/service, terwijl het niet mijn fout is maar die van Vodafone!

Gewenste Oplossing:

Gemaakte kosten naar PostNL worden vergoed door Vodafone en duidelijke excuses vanuit Vodafone wordt zeer op prijs gesteld met evt. vergoeding voor het ongemak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie