Klacht: minder bel minuten

ericbuit op 06 augustus 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 6 augustus 2014

Een klant van Vodafone ervaart sinds maart 2014 een vermindering van het aantal belminuten in zijn abonnement, dat van 200 naar 140 minuten is verlaagd, terwijl de maandelijkse kosten gelijk zijn gebleven. Daarnaast heeft de klant problemen met onverwachte kosten van 248 euro, omdat de 0900 sms-diensten niet zijn uitgeschakeld zoals verzocht. De klantenservice biedt geen oplossing en kan geen uitleg geven over de situatie.

Mijn Klacht:

ik blijk sins maart 2014 minder belminuten te hebben.
na een her aansluiting na betaling wat ik kreeg te horen
bleek mijn abonnement niet meer te bestaan dus ging even van 200 naar 140 minuten
en betaal wel het zelfde geld per maand.
Ze zijn heel kort af en kunnen niets voor mij betekenen.
ik had ook de 0900 sms diensten laten uitzetten en krijg nu opeens een
rekening van 248 euro omdat nu blijk dat het wel aanstaat en ze weten nu waarom.Ze kunnen niet vertellen waarom

Gewenste Oplossing:

klacht oplossen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie