Klacht: Na stopzetten abonnement over naar incassobureau om 3 euro!

cguda op 12 juli 2014 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 juli 2014

Een consument ontving een brief van Bos Incasso over een vordering van 3 euro na het stopzetten van zijn abonnement bij Tele2. De consument stelt dat hij geen herinnerings-sms'jes heeft ontvangen, omdat het telefoonnummer niet meer in gebruik is, en ook geen schriftelijke communicatie heeft gehad. Het bedrag is inmiddels betaald, maar de consument vraagt zich af waarom er incassokosten zijn aangerekend zonder voorafgaande ingebrekestelling.

Mijn Klacht:

Vandaag een brief ontvangen van Bos Incasso dat er een vordering van 3 euro aangemeld is vanwege wanbetaling.
Het abonnement is stopgezet. Volgens tele2 zouden de herinnerings- smsjes zijn het telefoonnummer zijn gestuurd. Die kan je echter niet ontvangen als het contract is gestopt en je het nummer niet meer gebruikt. Nooit schriftelijk een brief ontvangen.
Het bedrag van 3 euro is onmiddellijk overgemaakt.
Waar hebben we het over. Net of ik die 3 euro niet wilde betalen.
Volgens de wet incassokosten moet ik een brief hebben ontvangen met daarin de ingebrekestelling en tevens de kosten van het incassobureau.

Gewenste Oplossing:

Excuus van Tele2. We wilden een totaalpakket nemen. Daar zien we toch maar van af.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie