Mijn Klacht:
Zowel vorig jaar als dit jaar heb ik problemen met mijn netwerk. Ik krijg namelijk geen service, waardoor ik niet kan bellen/sms’en en niet gebeld/gesmst kan worden. Hierdoor ben ik totaal onbereikbaar voor het thuisfront.
Ik heb een andere simkaartje in m’n mobiel gedaan, die het wel gewoon doet. Ook heb ik m’n mobiel uitgezet, gereset, en zelf naar providers gezocht, maar alsnog kan ik dan geen verbinding maken en blijft er links boven op m’n display staan dat ik geen service heb.
Gewenste Oplossing:
Het zou heel fijn zijn als dit probleem opgelost kan worden, dit is nu voor de 2e keer dat dit mij overkomt. Hierbij denk ik dat ik spreek voor alle mensen die bij Tele2 zitten en naar Griekenland op vakantie gaan.
Graag zou ik m'n abonnementsgeld voor deze maand terug krijgen, omdat ik nu door dit probleem geen gebruik kan maken van m'n abonnement.

