Klacht: Samsung Tab 3 10.1 Cashback

PoelMaarten op 05 mei 2014 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 5 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,

Vorig jaar heb ik een Samsung Tab3 10.1 gekocht met cashbackactie (50€ +kussen).

Ik heb deze dan ook uitgevoerd, maar tot op heden heb ik enkel de 50 euro terug gestort gekregen en hebben we nog steeds geen kussen ontvangen of melden gehad dat deze out of stock zijn.

Zou het mogelijk om dit even na te kijken en het kussen toch nog op te sturen?

Alvast dank bij voorbaat,

Poel Maarten

Gewenste Oplossing:

Opsturen van het kussen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Samsung in behandeling genomen

Bericht van Samsung

11 jaren geleden - Geachte heer Poel, Wij begrijpen dat u deel hebt genomen aan onze promotie waarbij er beloofd is dat u een kussen zou ontvangen. Wij hebben uw klacht in behandeling en zullen contact opnemen met onze actieafdeling om uw aanvraag te bespreken. Zodra wij over meer informatie beschikken zullen wij u hiervan op de hoogte stellen. Vriendelijk verzoeken wij u om hier wat geduld voor te hebben. Alvast bedankt voor het begrip. Hopende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groeten, Imran Samsung WebCare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM