Klacht: Incasso terwijl geen klant

Zimone68 op 21 december 2013 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Verzocht om gegevens op te sturen zodat wij het kunnen nakijken.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 21 december 2013

Een persoon meldt dat er sinds 17 juli 2013 maandelijks bedragen worden afgeschreven door Direct Pay voor Youfone, terwijl hij nooit klant is geweest. De afschrijvingen variëren van 4,01 EUR tot 161,31 EUR en komen van verschillende rekeningen. Vanwege eerdere klachten en een melding over een mogelijk faillissement heeft hij nog geen contact opgenomen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik ben geen klant bij YOUFONE, nooit geweest ook.
Vanaf 17 juli 2013 wordt er echter maandelijks een bedrag afgeschreven door Direct Pay ‘INZAKE YOUFONE’. De brdragen lopen uiteen van 4,01 EUR tot 161,31 EUR. met verschillende tegenrekeningen. Vanwege de vele klachten op deze website en de melding op een andere website over faillissement heb ik nog geen direct contact met het bedrijf gezocht.

Gewenste Oplossing:

terugboeken van geld, melding van misbruik

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 24 december 2013 om 09:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Verzocht om gegevens op te sturen zodat wij het kunnen nakijken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie