Mijn Klacht:
Maandag 16 december een scheerapparaat ingepakt als kerstcadeautje besteld voor 21:00.
Ik had gedacht fijn.. Alles op tijd binnen voor de vakantie/feestdagen want thuiswinkelen doe je vooral voor t gemak omdat t toch al gekkenhuis is in de gewone winkel nietwaar? En anders wel vanwege werktijden..
Dinsdag 17 december>niets goed ok kan gebeuren dat de post laat is.
Woensdag18 december> volgens post.nl zou het komen
Woensdagavond> volgens post.nl word het donderdag.. Maar ff bellen met Bol.com..
Wat een ergenis.. Na een heel doorkiesmenu werd er eindelijk opgenomen. Klantenservice leek mij niet deskundig en vriendelijk. Je hoorde de verveling in de stem en blabla heel vervelend, excuses lala je kan 2,50 korting krijgen. Ik wil geen korting ik wil gewoon mijn bestelling op tijd!
Ging ze nog checken wat er aan de hand zou zijn. Minutenlang in de wacht gehangen!
Mijn pakket was zoekgeraakt zei ze. Bij post.nl ( daar stond dat het pakket bij de verzender lag??)
Maar ik kon het wel annuleren en mijn geld terug krijgen. Tsja dan dat maar. Want vertrouwen op een nieuwe bestelling van het artikel doe ik niet meer.
Ik hoop dat het geld binnen 3 dagen op mijn rekening staat.
Toevallig keek ik net op post.nl en daar staat op dat het pakket morgen (vrijdag 20 december) komt maar nog wel bij de verzender ligt.
Waar is bol.com mee bezig de laatste tijd? Verzendklaar maken maar niet opsturen?
Of ligt dit aan post.nl?
Ik ben hier niet de enigste met deze klacht las ik al .
Gewenste Oplossing:
Gewoon een antwoord en ik hoop gewoon netjes mijn geld terug.
En hopelijk verbeterd bol.com qua bezorgen.
Update:
Inmiddels heb ik mijn geld terug gekregen van bol.com
Maar ik vind het nog steeds slordig hoe het met bestellingen gaat.
Update2 inmiddels telefonisch contact gehad met bol.com, excuses ontvangen. Desondanks besloten er niets meer te bestellen.

