Klacht: Belachelijke service

heleenwever op 11 november 2013 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Wever, Zojuist hebben wij u telefonisch gesproken en wij zijn blij dat uw klacht naar tevredenheid is opgelost. Met vriendelijke groet, Bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 11 november 2013

Na een bestelling bij Bol.com ontdekte de klant dat het product afkomstig was van een externe verkoper, wat niet duidelijk was bij de aankoop. Bij het ontvangen van het pakket bleek het product veel goedkoper te zijn bij een andere winkel, en de klant was teleurgesteld over de retourvoorwaarden, die geen gratis retourzending boden voor externe verkopers. Dit leidde tot extra verzendkosten voor de klant, wat haar vertrouwen in Bol.com heeft aangetast.

Mijn Klacht:

na een bestelling te hebben geplaatst bij bol, com, (waarbij de foto zo onduidelijk was dat ik het voor iets anders aanzag gezien de prijs), bleek dit van een ‘andere’ verkoper te zijn dan bol.com, op zich geen probleem, ware het dat toen het pakketje kwam er iets in zat dat je voor 3 euro bij de blokker kunt halen, maar hier 9, 45 kostte. op zich nog steeds niet erg, want bol.com doet aan gratis retourzending. Helaas! Nietbij een externe verkoper zegt mevr. van de klantenservice. Stuur hem terug en de verzendkosten zijn voor u zelf, staat in de voorwaarden, geen idee waar dat staat, ik kan het niet vinden. vanochtend het pakketje terug terug gestuurd. kosten, 6, 75. vind het ronduit belachelijk, maakt dat ik volgende keer hard na denk over een bestelling bij bol.com

Gewenste Oplossing:

betere voorwaarden vermelden en de verzendkosten voor de rekening van verkoper.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 11 november 2013 om 14:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Wever,

Zojuist hebben wij u telefonisch gesproken en wij zijn blij dat uw klacht naar tevredenheid is opgelost.

Met vriendelijke groet,
Bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM