Klacht: Bureaucratie

Primo op 27 augustus 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 september 2013
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 27 augustus 2013

Een ondernemer met twee zakelijke abonnementen bij Vodafone ervaart problemen door bureaucratie en gebrek aan communicatie. Ondanks het opwaarderen van de abonnementen naar € 50,- per maand, bleek dat de mogelijkheid om beltegoeden te delen niet was ingeschakeld voor het meest gebruikte abonnement, wat leidde tot hoge rekeningen. Meerdere pogingen om contact op te nemen met zowel de accountmanager als de klantenservice leverden geen oplossing op.

Mijn Klacht:

Voor mijn bedrijf heb ik 2 zakelijke abonnementen. Omdat er door 1 gebruiker veel gebeld wordt, zijn beide abonnementen opgewaardeerd naar € 50,- per maand, waarbij gebruik gemaakt kan worden van elkaars bel tegoeden. Achteraf blijkt dat bij 1 abonnement dit niet aangezet is, natuurlijk bij het abonnement waarmee het meeste gebeld wordt. Resultaat: hele hoge rekeningen. Contact gezocht met Vodafone Doetinchem, zij kunnen niet helpen, want het is zakelijk. Daar een mobiel telefoonnummer meegekregen van de account manager zakelijke markt, die heeft zijn telefoon waarschijnlijk voor de sier of de spelletjes, want terugbellen doet hij niet. Dan maar naar de klantenservice. Daar heb ik ongeveer 10x contact meegehad, want ja, diegene die er over gaat is er niet of kan / mag geen antwoord geven. Je moet wel steeds zelf bellen, want terugbellen doen ze niet. Uiteindelijk, na lang aanhouden toch een antwoord gekregen: het lag niet aan Vodafone!!! Aan wie dan wel zou je zeggen?
Ze hebben in ieder geval een aanpassing gedaan, zodat er uit beide bundels gebeld kon worden. Verder de klacht maar laten zitten, want ik heb ook niet eeuwig de tijd.
In mei zou 1 van de abonnementen aflopen en dan wordt je gebeld door Vodafone. Omdat het steeds niet gelegen kwam, zouden ze terugbellen. Nu kunnen ze het ineens wel. Gek hè?
Ze hadden keurig uitgerekend dat 1 abonnement verlaagd kon worden, de ander kon overgezet worden naar Vodafone Red, onbeperkt bellen en sms-en. De voorwaarde is dan wel dat je er een telefoon bij neemt. De Iphone 5 kost € 340,- bij 1 jaar verlengen en € 150,- bij 2 jaar verlengen. Ik koos voor 2 jaar. Daarna wordt alles telefonisch nog een keer doorgenomen om te controleren. Ik gaf nog aan dat ik het wel erg op prijs zou stellen als het nu in 1 keer goed zou gaan gezien de eerdere klachten. Wat denk je: ik krijg per mail een bevestiging dat het abonnement met 1 jaar verlengd is. Uiteraard direct gebeld. De persoon waarmee ik het abonnement heb afgesloten krijg je natuurlijk nooit meer te pakken, een collega zou hem een mail sturen. Daarna zou ik een reactie krijgen. GEEN reactie. Weer gebeld. Het abonnement kan niet omgezet worden, de telefoon is al verstuurd. Ik vroeg nog of het moeilijk was om het abonnement te wijzigen naar 2 jaar, dan hoefden ze ook de telefoon niet 2x op te sturen.
Hun advies: de telefoon weigeren aan de deur, dan zou de telefoon terug komen. Daarna zien ze dat er iets niet klopt en gaan ze actie ondernemen. Hoe gek kan je het hebben? De post bezorger is ook niet blij, hij schijnt geen geld te krijgen als hij het pakje niet aflevert.
Volgens mij is het de bedoeling van een account manager zakelijke markt om het de zakelijke klant makkelijk te maken. Ik merk daar niets van.
Inmiddels de rekening van de telefoon gekregen, die wordt automatisch afgeschreven. Dat moet natuurlijk ook weer teruggedraaid worden en daarna kan het hele circus weer opnieuw beginnen.
Ik snap eigenlijk niet waarom ik bij Vodafone zou moeten blijven, maar ik ben bang dat het bij anderen niet veel beter is.

Gewenste Oplossing:

Zonder gezeur een abonnement afsluiten zoals dit afgesproken is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vodafone

12 jaren geleden - Beste Primo, Bedankt voor het aangeven van je klacht. Mijn collega's hebben je inmiddels uitgelegd wat de gang van zaken is en zie dat je de vervolgstappen hebt opgevolgd. Het toestel is inmiddels retour en de verlenging van 12 maanden is teruggedraaid. Helaas kan ik je geen andere oplossing bieden dan de oplossing die mijn collega's je eerder hebben aangegeven. Ik begrijp dat dit vervelend voor je is en ik wil je dan ook bedanken voor je opmerkingen. Op deze manier kunnen we onze service en dienstverlening telkens blijven verbeteren. Met vriendelijke groet, Jeannette Vodafone, medewerker klachtafhandeling

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie