Klacht: Handbagage die voldeed aan afmeting alleen op Schiphol geweigerd

lassally op 15 augustus 2013 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 15 augustus 2013

Op 13 augustus werd een stuk handbagage op Schiphol door een medewerkster van Easyjet geweigerd, ondanks dat het voldeed aan de afmetingen en in de bak paste. Op de terugweg op 15 augustus werd hetzelfde stuk handbagage op London Standton goedgekeurd door een andere medewerker. De klager heeft bewijsstukken, waaronder foto's en betalingsbewijzen, en is van plan deze online te delen.

Mijn Klacht:

Stuk handbagage werd op 13 augustus vlucht EZY2156 op Schiphol door medewerkster Samra geweigerd, terwijl het voldeed aan de afmetingen en gewoon paste in de bak. Kosten Euro 50,-. Op de terugweg EZY3009 op 15 augustus 2013 hebben we op London Standton hetzelfde stuk handbagage aangeboden en laten checken door medewerker Geoffrey die vertelde dat het prima was en geen enkel probleem. Alle bewijsstukken, waaronder bewijs van betaling en de foto’s Schiphol en Standton in ons bezit die we bij afwijzing claim op internet zullen plaatsen.

Gewenste Oplossing:

Excuses van Easyjet, teruggave van onze Euro 50,-

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Easyjet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Easyjet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM