Klacht: berichtgeving

Silvano14 op 15 maart 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 maart 2013

Een klant van Tele2 heeft in januari een brief ontvangen waarin werd beloofd dat er binnen vier weken € 35 op zijn rekening zou worden gestort als compensatie voor een grote storing. Tot nu toe heeft de klant echter nog geen betaling ontvangen en vraagt zich af waar het storingsgeld blijft, nu de zevende week is ingegaan.

Mijn Klacht:

Dat ik in januari van dit jaar een brief heb gekregen dat ik binnen 4 weken € 35 op mijn rekening gestort zou krijgen wegens de grote storing maar tot op heden nog niks heb vernomen en we gaan nu de zevende week in waar blijft mijn storingsgeld.

Gewenste Oplossing:

Dat ik zo snel mogelijk mijn beloofde € 35 krijg gestort op mijn rekening.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie