Klacht: Geld van je rekening door jullie bedrijf

Sraaaa op 28 februari 2013 over Future Target BV in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 28 februari 2013

Een consument heeft een klacht ingediend over Future Target BV, omdat er zonder toestemming geld van zijn bankrekening is afgeschreven. Hij uit zijn onvrede over deze gang van zaken en vraagt om te voorkomen dat dit in de toekomst opnieuw gebeurt, zowel voor zichzelf als voor anderen.

Mijn Klacht:

Ik heb een hoge rekening dankzij jullie, aangezien jullie geld innen van mij bankrekening. Dit is meerdere malen gebeurd , zonder enige toestemming. Ik vind dag zoiets niet kan. Ook wil ik dat zoiets absoluut niet mag worden herhaald, ook niet bij anderen.

Mvg,

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug, dan pas kan ik tevreden zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Future Target BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Future Target BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM