Klacht: Uitchecken

79Olivia op 19 oktober 2012 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 19 oktober 2012

Een klant van RET ervoer problemen bij het uitchecken na een reis in augustus 2012, waarbij er meer werd afgeschreven dan de ritprijs. Na een verzoek om terugbetaling ontving de klant een reactie waarin werd gesteld dat het zijn fout was, wat leidde tot frustratie over de gang van zaken en de houding van het vervoersbedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb ergens in augustus 2012 gereisd van Philips de goedestraat te Vlaardingen naar vijfsluizen. Toen is er iets mis gegaan bij het uitchecken bleek dus meer af te zijn gescand dan de ritprijs. Heb me geld proberen terug gevraagd, kreeg een mail terug dat het mijn fout is. Dat die Ov. Bedrijf zo makkelijk wil geld verdienen?? Te gek voor woorden. Hun fout en wij mogen naar ons geld fluiten!! Boze klant!!

Gewenste Oplossing:

Dat ik mijn geld terug krijg dan ben ik tevreden!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM