Klacht: Opgelost?

setiawati op 30 maart 2012 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Wederom een email gestuurd met een antwoord.

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 30 maart 2012

Een klant van Eneco uit zijn onvrede over het gebrek aan communicatie met betrekking tot de beëindiging van zijn contract. Ondanks eerdere klachten heeft hij nog geen bevestiging ontvangen dat het contract op de afgesproken datum zal eindigen. De klant vindt de situatie onacceptabel en vraagt om duidelijkheid.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is nog steeds niet ogelost! Echt belachelijk! Ik wil nog een bevestiging dat het contract wordt beëindigd op het moment dat mijn contract afloopt! Ook nooit meer wat van gehoord!

Gewenste Oplossing:

Opzegbevestiging, ook al loopt mijn contract tot begin volgend jaar! Daarnaast niet zomaar op opgelost zetten, terwijl dat NIET zo is!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 04 april 2012 om 09:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wederom een email gestuurd met een antwoord.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie