Mijn Klacht:
Ik ben blij met jullie als vervoerder en met mijn trein abonnement, maar ik kreeg gisteren een factuur waarop iets van een fiets staat. Het gaat om € 11,05?
Enigszins verbaasd went ik me tot jullie klantenservice en ik lieg niet, ben bijna 2 uur aan het lijntje gehouden. Telkens een andere medewerker, telkens mijn verhaal opnieuw gedaan en de uitslag was: Uit coulance zal ik de rit verwijderen.
Naast woede over de enorme lange wachttijd en de onbeschoftheid van uw medewerkers die mij aanspreken met ‘je’ en ‘jij’ ben ik ook stomverbaasd met de geboden oplossing van mijn probleem. Pardon? Waar heeft u het over? Coulance? Welke rit? Geen excuses?
Ik ben echt vreselijk pissed-off over deze gang van zaken en verzoek u vriendelijk doch zeer dringend dit op correcte wijze met mij af te handelen.
Ik verzoek u vriendelijk om de onterechte kosten voor de fiets van mijn factuur te verwijderen.

