Klacht: bus 70 passeert bus 183 bij halte Klein Nieuwland

Tineke Guise op 10 maart 2023 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
RET has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf RET
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 10 maart 2023

Een reiziger heeft geklaagd dat bus 70, gereden door chauffeur 1539, niet stopte bij halte Klein Nieuwland, ondanks het zwaaien met een OV-kaart. De bus passeerde een andere bus en dit leidde tot vertraging, vooral omdat de klager met een kruk loopt. Dit is niet de eerste keer dat de klager deze ervaring heeft, wat de frustratie vergroot.

Mijn Klacht:

Rond half twee vanmiddag heeft bus 1539 van lijn 70 niet voor mij gestopt terwijl ik met mijn OV-kaart zwaaide. De chauffeur reed achter bus 183 langs, maar ik moest naar de Sportlaan. Dat heeft me veel tijd gekost. Het is niet de eerste keer dat de chauffeur denkt dat je wel met iedere bus mee kan, Nee dus en net als vorige keer gebeurt dit als het lekker regent. Ik loop nog met een kruk ook en ben nu maar met bus 144 meegegaan tot de Kreekhuizenlaan. Ik baal er heel erg van.

Gewenste Oplossing:

Peper die chauffeurs van lijn 70 ajb in dat niet iedere klant bij halte Klein Nieuwland met elke andere buslijn meekan. Er zitten drie haltes tussenin die een andere route nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RET

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar RET over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RET nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tineke Guise
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM