Klacht: Als crimineel behandeld worden

de heer van der Marck op 17 januari 2023 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 januari 2023

Een klant van Jumbo in Alphen aan den Rijn ervaart herhaaldelijk een onaangename behandeling bij de kassa, waarbij hij wordt gevraagd zijn tas te laten controleren. Hij voelt zich hierdoor als een crimineel behandeld, vooral omdat hij eerder in een andere winkel vriendelijker werd behandeld. Ook zijn vrouw heeft een vergelijkbare ervaring gehad bij een andere supermarkt, wat de frustratie over het beleid versterkt.

Mijn Klacht:

Ik ben al een aantal keer naar de Jumbo in Alphen aan den Rijn Herenhof geweest waarbij ik soms even niet vind wat ik zoek. Bij de kassa voorbij lopend, werd ik nu al voor de derde keer door een jong kereltje, die nou niet echt vriendelijk mij verzocht om mijn tas even door te snuffelen. Ik was net ook bij de Poolse winkel geweest (die mij een stuk netter behandelen) waar ik het een en ander had gekocht maar geen bonnetje had gevraagd, en hier werd wel even moeilijk over gedaan.
Mijn vrouw heeft dit ook al een keer gehad, bij Albert Heijn vandaan komende, en hier werd bijna de politie bij geroepen. Ze mocht niet eens, zoon achterlatend, een bonnetje bij de Albert Heijn gaan halen.
Ik begrijp best dat het een protocol is om mensen met tassen aan te spreken maar het is van de zotte dat je Jumbo niet eens meer binnen kan met tas of als je je bonnetje bent kwijtgeraakt/ niet heb willen nemen om papier te besparen! Zelfs als je voor je plezier toch nog even de Jumbo in wil om te kijken of er nog iets te kopen valt, wat een buzz-kill.
Nooit zal ik meer een voet in een Jumbo winkel zetten! Het is genoeg geweest na drie keer als crimineel behandeld te worden.
P.S. misschien ben ik nog van de oude stempel, maar aangesproken worden door een uit de kluit gewassen tiener met je gaat me ook soms te ver. Ik ben wel van het progressief zijn maar heb niet met deze jongeman geknikkerd en dien toch wel het respect om met U aangesproken te worden, iets wat we tegenwoordig niet meer geleerd worden.

Gewenste Oplossing:

Dit is gedaan ter informatie en hoop dat hier iets mee gedaan wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door de heer van der Marck
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer