Klacht: Vergissen is menselijk, schuldbewustheid ook

mrvdo op 19 oktober 2022 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 19 oktober 2022

Een klant heeft een maatwerk rolgordijn gekocht bij Kwantum, maar ontdekte bij de montage dat het product onjuist was afgewerkt en te smal bleek te zijn. Ondanks het overhandigen van een overzichtsfoto met de juiste maten, zijn de afmetingen verkeerd overgenomen door een medewerkster, wat leidde tot de huidige situatie. De klant uit zijn teleurstelling over de professionaliteit van het personeel.

Mijn Klacht:

Eerder dit jaar kochten wij een maatwerk rolgordijn (t.w.v. € 927,-) bij uw filiaal in Haarlem. Toen het door het jaargetijde weer eerder donker begon te worden, wilden we de montage uitvoeren, maar het product bleek onjuist van afmeting! Vooral te smal, waardoor het glasopppervlak niet volledig bedekt wordt.

Bij de bestelling hadden wij een overzichtsfoto met maten overhandigd van de betreffende oppervlakte van 2 deuren en 1 zijraam. Zie foto.

Alhoewel de maatvoering duidelijk op die foto vermeld stond is die schijnbaar verkeerd overgenomen door winkelmedewerkster Kelly, getuige de afwijkende gegevens in uw database; daaruit bleken breedte en hoogte verwisseld te zijn!

Schijnbaar hadden wij ten tijde van de bestelling aan de professionaliteit van de medewerkster moeten twijfelen en haar werk moeten controleren. Jammer (dat is een understatement) dat ons die gelegenheid niet is gegeven.

Mijn recente verzoek aan uw filiaalmedewerker was om tot een oplossing te komen, want het huidige product is absoluut onbruikbaar. Graag geef ik nogmaals de gelegenheid om tot een redelijke en professionele oplossing te komen.

Gewenste Oplossing:

Financiële compensatie of tegemoetkoming.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Reactie van de melder van de klacht mrvdo

3 jaren geleden - Heb begrepen dat Kwantum niet ingaat op de klacht! Geen dialoog mogelijk. Feiten: ik heb duidelijke maatvoering aangeleverd en van vermeende goedgekeurde bevestiging op fout overgenomen maatvoering is geen bewijs aanwezig. Graaien, graaien, en als de buit eenmaal binnen is, is er geen enkele klantvriendelijke redelijkheid. Tssss... Nog niet klaar mee!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mrvdo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM