Klacht: Cadeaubon inzetten

Hilde Schoeters op 27 september 2022 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 27 september 2022

Een klant van Bol.com ervaart problemen met het gebruik van een cadeaubon voor zakelijke aankopen, omdat het btw-tarief niet overeenkwam. Ondanks een gesprek met een medewerker, waarbij werd aangegeven dat fraude voorkomen moet worden, voelt de klant zich misleid en heeft uiteindelijk de bestelling privé moeten betalen.

Mijn Klacht:

Afzetters: mijn bon kon ik niet zakelijk gebruiken omdat deze bestelling zakelijk niet kon vanwege het btw-tarief! nu staat mijn bon op het zakelijk account en heb ik mijn bestelling toch privé moeten betalen!! Na een gesprek met een medewerker zegt die dat het niet lukt om fraude te vermijden!! Maar de klanten misleiden mag blijkbaar wel! een zeer misnoegde zakelijke en privéklant

Gewenste Oplossing:

Mijn bon uit het zakelijk account halen voor hij vervallen is

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hilde Schoeters
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM