Klacht: Airco

Yalla1964 op 23 juli 2022 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 23 juli 2022

Een reiziger heeft geklaagd over de te hoge temperatuur van de airco in de trein, waardoor het erg koud is. Daarnaast wijst de klager op de negatieve impact van airconditioning op mensen met luchtwegziekten, zoals COPD, en vraagt om hier rekening mee te houden.

Mijn Klacht:

De airco i de trein staat veel te hoog het is ijskoud.
Daar komt bij dat airco voor mensen met een luchtwegziekte zoals COPD erg slecht is, houd hier svp rekening mee.

Gewenste Oplossing:

Als de Airco per zitplaats of per coupe geregeld kan worden.
Desnoods komen er aparte units waar mensen met COPD afgezonderd kunnen zitten, en waar de airco door de reiziger zelf bediend kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Yalla1964
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten