Klacht: UM Service bijboeken voor minderjarig kind

BBolderdijk op 24 juni 2022 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 24 juni 2022

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd om de UM-service voor zijn minderjarige kind te regelen bij TUI, maar na meer dan vier weken en zestien telefoontjes is dit nog steeds niet opgelost. De klant ervaart lange wachttijden van gemiddeld 50 minuten per gesprek en is gefrustreerd omdat de vlucht over minder dan twee weken is. Hij overweegt om in de toekomst niet meer met TUI te reizen.

Mijn Klacht:

Ik ben al ruim 4 weken aan het bellen om UM service te regelen voor Curacao ivm minderjarig kind die niet alleen mag vliegen. Over minder dan 2 weken vliegt hij en het is nog NIET geregeld. 16 keer gebeld, waarvan een gemiddelde wachttijd van meer dan 50 minuten.
Zonder deze service mag hij niet vliegen alleen omdat hij minderjarig is. Nooit meer TUI voor ons!

Gewenste Oplossing:

Dat de UMService wordt geregeld voor hem

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tui

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tui nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BBolderdijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM