Klacht: terugbetaling

marc196805 op 31 mei 2022 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 31 mei 2022

Een klant heeft op 11 februari 2022 een kamer geboekt bij Fletcher in Epe, maar na betaling bleek de kamer niet meer beschikbaar. Na annulering via het hotel en het boeken van een andere kamer bij Siligie, wacht de klant nog steeds op de terugbetaling van 134 euro.

Mijn Klacht:

op 11 februari 2022 heb ik een kamer geboekt bij fletcher in epe, na betaling kreeg ik bericht dat de kamer niet meer beschikbaar was, waardoor wij via het hotel hebben geannuleerd en vervolgens een kamer geboekt bij siligie in epe.

tot op heden is het bedrag a 134 euro nog niet teruggeboekt, graag uw actie

Gewenste Oplossing:

snelle afhandeling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marc196805
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM