Klacht: Tv

Coulance op 02 maart 2022 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 2 maart 2022

Een consument heeft een klacht ingediend over een Philips-tv die na minder dan vier jaar defect is geraakt. Hij ontvangt een korting van €40 op de reparatiekosten, maar vindt de totale kosten van €160 onredelijk, gezien de verwachte levensduur van een tv. De consument vraagt om een passende oplossing.

Mijn Klacht:

Bij mijn tv van nog geen 4 jaar oud is nu al stuk. Voor coulance krijg ik €40,— korting en mag nog €160,— afrekenen. Volgens mij mag je er van uitgaan dat een tv 7 jaar meegaat uitspraak rechter. U zult begrijpen dat ik het niet eens ben met deze coulance. Graag een passende oplossing.

Met vriendelijke groet,

V. van Velzen

Gewenste Oplossing:

Volledige vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Alle klachten die gemeld zijn door Coulance
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM