Klacht: Nog geen reactie en niet telefonisch bereikbaar

Sushi123 op 01 februari 2022 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 1 februari 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over een verblijf in een appartement in Antwerpen, geboekt via booking.com. Er waren verschillende problemen, waaronder een kapotte verwarming, een andere kamer dan geboekt met onvoldoende bedden en een slechte hygiëne. Daarnaast was er onduidelijkheid over de uitchecktijd en parkeergelegenheid, wat leidde tot extra kosten en ongemak.

Mijn Klacht:

Mijn zoon is met 6 vrienden weg geweest naar Antwerpen. Geboekt via booking.com bij Isabel apparents.
Er is 443 euro betaald en er klopte veel niet. Appartement wat geboekt was, had kappote verwarming en kregen andere kamer.. Maar zou 3 kamers hebben en waren er 2. Hele andere locatie en niet de beloofde afspraak en geen 443 euro waard. Geen normale bedden, zijn allemaal stelletjes, en hadden juist geboekt voor 2 persoonsbedden. Allemaal mooie belofte via app van isabel apartments. 1 kamer was oplost. 1 stapelbed en slaapbank in woonkamer waar een stel moest slapen en 1 normaal 2 persoonsbed. Alles was vies en smerig tot handdoeken aan toe. Uitchecken werd gezegd 11 uur.. Stond iemand aan de deur om 10 uur. Geen parkeergelegenheid en uur moeten zoeken boot plek en moeten betalen. Andere geboekte appartement had parkeerplek op lactatie. Er is met jullie booking.com gebeld door de jongelui, leeftijd 18 tot 24 jaar. Maar niemand nam op. Er zijn 10 verschillende nummers gebeld. Maar wel 24 uur 7 dagen per week telefonisch bereikbaar staat op de site. Mijn broek zakt hier echt van af. Het was de verjaardag viering van mijn zoon die 20 werd. Was voor hun een nacht merrie.. Ook met wat betreft de buurt en mensen die er ook waren in appartement. Last toch 4 uur in de nacht en zich niet veilig voelen. Maar konden niet weg, omdat ze wat hadden gedronken. Die kamer was geen 443 euro ook waard. Heb een klacht zondag ingediend op booking.com en tot heden nog niks vernomen en vind dat echt schandalig.

Gewenste Oplossing:

Niks is nagekomen wat betreft er gezegd is via WhatsApp door isabel appartements, ik wil dat er een vergoeding komt van 200 euro.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sushi123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM