Klacht: Kookplaat al weken kapot

Heidi Van Kol op 27 september 2021 over KeukenConcurrent in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
KeukenConcurrent is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Keukenleveranciers
Status In behandeling
Datum 27 september 2021

Een klant van KeukenConcurrent ervaart problemen met een al weken kapotte kookplaat. Na het melden van de klacht bij het bedrijf, werd de klant doorverwezen naar Whirlpool/Indisit, waar inmiddels drie afspraken voor een monteur zijn verzet. De klant is ontevreden over de gang van zaken en het gebrek aan oplossing.

Mijn Klacht:

Kookplaat is al weken kapot! Klacht gemeld bij Keukenconccurent maar zij sturen ons naar Whirlpool/Indisit.Daar al 3x afspraak dat monteur zou komen,door hen verzet!!! Ik kan zo niet koken natuurlijk,schandalig hoe zij hiermee omgaan!!

Gewenste Oplossing:

Vandaag nog een monteur,zo snel mogelijk kookplaat maken of een nieuwe!! Deze nog geen jaar oud!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar KeukenConcurrent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KeukenConcurrent in behandeling genomen

Bericht van KeukenConcurrent

4 jaren geleden - Beste mevrouw van Kol, Ik kan me voorstellen dat u niet tevreden bent over de lopende service op uw kookplaat. We gaan hier graag voor u achteraan en komen hier zsm bij u op terug. Met vriendelijke groet, Inge van Dam - KeukenConcurrent

Alle klachten die gemeld zijn door Heidi Van Kol
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM