Klacht: polos besteld betaald, maar nooit gekregen

annemarie.dvrs op 09 september 2017 over 4XL Webshop in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 9 september 2017

Een klant van 4XL Webshop heeft polo's besteld en betaald, maar deze zijn nooit geleverd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, heeft de klant slechts één automatisch antwoord ontvangen en wacht al vier maanden op de aflevering. De klant overweegt nu juridische stappen om het betaalde bedrag terug te vorderen.

Mijn Klacht:

Ondanks het feit dat mijn betaling ordelijk is afgeschreven is mijn bestelling polo’s tot heden niet bezorgd. Ik ben nu vanaf juni en vele contactmomenten (waarop ik pas 1x automatisch antwoord kreeg) verder.
Volgens stus bestelling staat er wacht op aflevering, enfin ik wacht nu al vier maanden!! Ik ge nu een procedure in werking ztten om mijn geld retourv te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug of de bestelling alsnog afleveren met excuses.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten