Klacht: 4XL webshop, wel betaald, geen levering en geen contact mogelijk

Amerika76 op 05 september 2017 over 4XL Webshop in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 september 2017

Een klant heeft op 15 augustus een bestelling geplaatst en betaald bij 4XL Webshop, maar heeft de levering tot op heden niet ontvangen. Pogingen om contact op te nemen, zowel telefonisch als via e-mail, zijn niet succesvol geweest, en de klant beschrijft de aan de webshop gelieerde bedrijven als "spookbedrijven".

Mijn Klacht:

Op 15 augustus besteld en betaald, maar nog niet geleverd. Ook geen contact meer mogelijk (telefonisch en via email). Ook de aan hun gelieerde bedrijven zijn “spookbedrijven”.

Gewenste Oplossing:

Men zou toch via het banknummer de aanstichter kunnen opsporen. Daarna de gedupeerde klanten terug betalen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten