Klacht: 4 kinderlaptops gekocht

martin123456789 op 06 april 2015 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 6 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

4 kinderlaptops gekocht bij het uitpakken blijkt dat ze niet nieuw zijn foly van het scherm verwijderd en geen sticker op de het schroefje dus de laptops zijn los geweest 3 laptops wouden niet opstarten terwijl ze al waren opgeladen 1 laptop deed het maar bij 3 zaten geen geluid dopjes en foly van de laad kabels was verwijderd terwijl het bij de 1e laptop wel aanwezig was ben gelijk terug gegaan er werd een paar laptops gepakt en daar werden er 4 goede bij elkaar gezocht en nu maar hopen dat deze het wel doen anders moet ik weer kinderen teleur stellen belachelijk vind ik dit als ik 4 laptops koop verwacht ik dat het nieuwe zijn en niet gerepareerde of iets dergelijks dat is ook gelijk de laatste keer dat ik bij de media markt ben geweest

Gewenste Oplossing:

als ze het allemaal doen (afwachten moet ze eerst opladen)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM